Elvana hyn mes ‘luanëve’ dhe ‘rrezikohet’ nga ta

  • 10 korrik 2019 - 13:35
Elvana hyn mes ‘luanëve’ dhe ‘rrezikohet’ nga ta

Ka bërë dy foto interesante.

Këngëtarja Elvana Gjata në Instagram ka hedhur këto imazhe, ku shihet mes dy luanëve të muruar, të cilët dukeshin sikur do ta sulmonin atë.

E veshur me një palë pantallona të shkurta dhe një bluzë të gjerë, këngëtarja shkëlqente plot stil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot Online)