Miranda Hashani gati për këngën e re 'Mos ik'

  • 10 korrik 2019 - 15:36
Miranda Hashani gati për këngën e re 'Mos ik'

Këngëtarja e dashur për publikun Miranda Hashani, shumë shpejt pritet ta lansojë projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Mos ik", mban titullin kënga më e re e Mirandes, e cila pritet të realizohet edhe me videoklip.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, gjersa ka shkruar: "MOS IK"
Kështu e titulluam baladën time më të re që sapo e përfunduam bashk me mikun tim Afrim Maculën që e kompozoi dhe Valerina Macula që ka shkruar një tekst plot ndjeshmëri.
Faleminderit Artan Bakija që realizuam finalen në studion tënde të ngrohtë.
Së shpejti edhe klipi".

Image

(Kosova Sot Online)