Zyrtare: Leonora Jakupi më në fund po vjen me këngë të re

  • 10 korrik 2019 - 17:20
Zyrtare: Leonora Jakupi më në fund po vjen me këngë të re

Pas dy viteve mungesë në skenë, këngëtarja e famshme Leonora Jakupi, ka vendosur të rikthehet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja kësaj radhe, ka bashkëpunuar me Ikrenc Hykën, derisa edhe videoklipin do ta realizoj me një nga produksionet e Shqipërisë.

Ky rikthim i Leonores, po pritet me kërshëri, në veçanti nga fansat e saj, të cilët vazhdimisht i kanë kërkuar t'i rikthehet skenës.

"Sapo përfundova këngën me videoklipin tim me te ri, jemi ne fazën e fundit të montazhes, dhe mbrenda dy diteve do të publikohet.

Shpresoj shumë të ju pelqëj", ka shkruar këngëtarja.

Image
Image

(Kosova Sot Online)