Premierë: Korab Shaqiri - Verë e dashni ft. Bujar Qamili

  • 10 korrik 2019 - 19:45
Premierë: Korab Shaqiri - Verë e dashni ft. Bujar Qamili

Tanimë kur bashkëpunimet në estradën shqiptare janë në trend, janë dy këngëtarë të njohur që kanë suprizuar fansat, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kantautori Korab Shaqiri dhe këngëtari i njohur nga Shkodra Bujar Qamili, kanë publikuar duetin "Verë e dashni", këngë e cila vjen përplot ritëm për t'ua zbukuruar stinën edhe më shumë.

Premierë:


(Kosova Sot Online)