A jeni gati: Morena Taraku po vjen me risi...

  • 10 korrik 2019 - 22:28
A jeni gati: Morena Taraku po vjen me risi...

Po, po ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja seksi Morena Taraku, veç e ka gati projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Skenat e klipit pritet ta sjellin një Morenë të transformuar në imazh, shumë trend dhe padyshim ata që me padurim po e presin këtë këngë, janë fansat e këngëtares.

Deri atherë, shikoni trailerin:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on


(Kosova Sot Online)