“Pasi më morën krushqit, vjehërri me tha shko te nëna jote”, Learta tregon se çka i ndodhi pas dasmës

  • 11 korrik 2019 - 11:26
“Pasi më morën krushqit, vjehërri me tha shko te nëna jote”, Learta tregon se çka i ndodhi pas dasmës

Dasma e saj çdoherë ka qenë e komentuar.

Learta Jakupi, reja e këngëtares Shyhrete Behlulit, ka qenë e ftuar një emision ku është folur për të qenit nuse në ditët e sotme.

E ajo zbuloi një ngjarje që i ka ndodhur në kohën kur u martua.

“Kur shkuam në shtëpi pasi më morën krushqit, babai i Kushtrimit, babi Lul, më tha: a u qetësua gjithçka, hajde tash shkoni me Kushtrimin pini nga një kafe te prindërit e tu. Me këtë gjest ai deshi të më tregonte se të jesh nuse nuk është më si më parë dhe se unë ende jam vajza e prindërve të mi”, ka thënë Learta.

(Kosova Sot Online)