Arbenita vërteton se Fero është mashkull shumë fatlum me videon më të fundit

  • 11 korrik 2019 - 12:47
Arbenita vërteton se Fero është mashkull shumë fatlum me videon më të fundit

Arbenita ka postuar një video ku shihet duke shkëlqyer në grimin dhe flokët sapo të rregullura.

Ajo bën lëvizja mjaft provokuese, duke e përfunduar videon me një puthje.

Arbenita së fundi ka treguar se ajo po përgatitet intensivisht për të pasur fizikun e saj perfekt, duke po iu ndarë fitnesit.

E një arsye shumë e madhe për këtë është edhe se ajo do të tentojë të garojë për t’u bërë pjesë e kastit të modeleve të shtëpisë së famshme, Victoria’s Secret.

Një nga projektet e fundit të modeles ëhstë edhe shfaqja në videoklipin e të dashurit të saj, reperit nga Kosova, Fero në këngën ‘Ride or die’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)