Alesia përsëri në plazh, kësaj radhe më ‘shpërthyese’

  • 11 korrik 2019 - 14:19
Alesia përsëri në plazh, kësaj radhe më ‘shpërthyese’

Nuk po i ndahet plazhit.

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikine që ia kishin nxjerrë linjat perfekte trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

(Kosova Sot Online)