Çfarë trupi, Demi Rose ia qet flakën rrjeteve sociale me fotot e fundit

  • 12 korrik 2019 - 10:32
Çfarë trupi, Demi Rose ia qet flakën rrjeteve sociale me fotot e fundit

Demi Rose dogji pistën e shfaqjes ‘Oh Polly’ në Majami të enjten, duke e treguar edhe një herë trupin e saj bombastik në veshje plazhi.

Modelja 24 vjeçare shfaqi format e saj të pabesueshme të trupit, i cili dukej i përsosur në tri veshje të ndryshme.

Veshja e parë ishte e thjeshtë, ngjyrë krem dhe e ndarë në dy copa trekëndëshe, me theks metalik. E dyta ishte një veshje noti ngjyrë ari, kurse e treta ishte pak më e mbuluar.

(Kosova Sot Online)