Irina Shayk: Nuk jam perfekte, por thjesht njeri!

  • 13 korrik 2019 - 10:28
Irina Shayk: Nuk jam perfekte, por thjesht njeri!

Irina Shayk është cilësuar si një ndër femrat më seksi në botë e megjithatë ajo nuk ndan të njëjtin mendim. Supermodelja me origjinë ruse insiston se nuk është perfekte.

“Kam ditë ku lëkura ime është keq dhe flokët e mi janë keq. Ndonjëherë nuk dukem si modele. Jam thjesht një njeri human”-shprehet ajo së fundmi për “Harper’s Bazaar”.

Intervista e Irinës për revistën prestigjioze mund të cilësohet fare mirë si prononcimi i saj i parë publik pas ndarjes nga aktori i njohur Bradley Cooper, me të cilin ka sjellë në jetë vogëlushen Lea De Seine.

(Kosova Sot Online)