Ja pamjet: Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik

  • 15 korrik 2019 - 09:52
Ja pamjet: Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik

Beyonce ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve duke vjedhur premierën e ribërjes së filmit live-action “Lion King”.

Beyonce nuk ka bërë vetëm muzikën e filmit, të përfshirë në albumin “The Lion King: The Gift”, por është edhe zëri dublues i personazhit Nala.

Ajo u shfaq pa të brendshme, në eventin ku merrte pjesë edhe princi britanik dhe disa personazhë të njohur.

(Kosova Sot Online)