Arbenita e dashura e Feros, bëhet xheloze për konkurenten e 'Miss Albania 2018'

  • 15 korrik 2019 - 15:37
Arbenita e dashura e Feros, bëhet xheloze për konkurenten e 'Miss Albania 2018'

Njihen si një ndër çiftet më të dashur nga publiku, fjala është për reperin Fero dhe të dashurën e tij Arbeniten, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image

Por mesa duket edhe këtu ka plasur xhelozia, është konkurentja e Miss Albania 2018 Serena Sula, e cila duket mjaft seksi dhe provokon herë pas here me foto të shumëta, ajo që po e sfidon Arbeniten me paraqitjen e saj tejet joshëse.

Image

Për më tepër, në media po qarkullon një fotografi, ku dy modele të bukura, e kanë futur në mes Feron, e kjo e ka shtuar edhe më shumë dozën xhelozisë së saj, kur aty shfaqet edhe Suela!

Image

(Kosova Sot Online)