Një puthje nga Samanta, nuk ju bën dëm sonte

  • 15 korrik 2019 - 22:48
Një puthje nga Samanta, nuk ju bën dëm sonte

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella, së fundi ka realizuar një fotosesion, duke vënë në pah bukurinë e saj, dhe veshjen me shije, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa së fundmi, e veshur me fustan të bardhë ajo ka shkëlqyer, gjersa ka pozuar duke dhuruar puthje për fansat e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on


(Kosova Sot Online)