Ronela Hajati ju lë pa 'men*', me këtë paraqitje

  • 16 korrik 2019 - 15:28
Ronela Hajati ju lë pa 'men*', me këtë paraqitje

Defenetivisht, ajo është një prej këngëtareve më sharmante në estradën shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Ronela Hajati, e cila në çdo paraqitje të saj i kushton tejet rëndësi stilit të veshjes.

As kësaj radhe s'kishte si të jetë ndryshe, pasi vëmendja e ndjekësve të saj në rrjetet sociale ka qenë fund e krye te Ronela, dhe shkëlqimi i saj me ngjyrë vjollcë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on


(Kosova Sot Online)