Pro Band ft Ganja godasin fortë me këngën 'Kanagjeqi i motres'

  • 16 korrik 2019 - 16:06
Pro Band ft Ganja  godasin fortë me këngën 'Kanagjeqi i motres'

Grupi i njohur 'Pro Band' dhe këngëtarja e mirënjohur Ganimete Abazi, tash e sa kohë bashkëpunojnë  mes vete, dhe janë prezent gjithandej ku ka shqiptarë me mbrëmje muzikore e dasma, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, ata publikuan këngën "Kanagjegji i motrës", e cila lirshëm mund të themi se është një himn i kësaj ceremonie, e cila këndohet nga çdo këngëtarë, por veçantia është se Ganja dhe Pro Band e risjellin me një frymë origjinale, duke goditur në shenjë.


(Kosova Sot Online)