Malësori sot ka festë, kjo është arsyeja

  • 17 korrik 2019 - 15:08
Malësori sot ka festë, kjo është arsyeja

Këngëtari i njohur Malësori, ditë më parë publikoj këngën "Llafe llafe", e cila po mirëpritet nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa sot më shumë se asnjëherë, këngëtari ka arsye për të qenë i lumtur, pasi sot është ditëlindja e tij.

Malësori mbush plot 42 Pranvera, me këtë rast, urime dhe nga ne shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Image

(Kosova Sot Online)