Video që thyen rrjetin: Morenën e xhirojnë në pishinë, ishte pa sytjena dhe...

  • 18 korrik 2019 - 15:17
Video që thyen rrjetin: Morenën e xhirojnë në pishinë, ishte pa sytjena dhe...

Atë e ka xhiruar edhe në pishinë.

Bukuroshja shqiptare, Morena Taraku ka hedhur një video në Instagram ku shihet se si po e kalonte këtë ditë të nxehtë.

Ajo po qëndron në Turqi dhe në pishinë shihet që i ka hipur një rose prej gome.

Ai/ajo që e xhiroi, në plan të parë ia kishte vënë të pasmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)