Zanfina si loçkë, u kënaq n'deti

  • 18 korrik 2019 - 15:42
Zanfina si loçkë, u kënaq n'deti

Edhe pse ka kohë që këngëtarja e dashur për publikun Zanfina Ismaili, nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo vazhdon të jetë goxha aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Zani ka vendosur që disa ditë të relaksohet në bregdet, nga ku dhe ka pozuar si loçkë.

Image
Image

(Kosova Sot Online)