Modelja e famshme pozon e zhveshur, mbulon gjoksin me duar

  • 18 korrik 2019 - 17:57
Modelja e famshme pozon e zhveshur, mbulon gjoksin me duar

Kendall Jenner është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të paguara në botë.

Vajza e familjes së famshme Kardashian-Jenner, e ka dëshmuar edhe një herë këtë epitet me fotosesionin e realizuar së fundi.

Në një imazh bardh e zi, 21 vjeçarja pozoj e zhveshur teksa mbuloj pjesët intime me duar.

E thjeshtë dhe pa pikë grimi, Kendall nuk hezitoj edhe një herë të tregonte bukurinë natyrale.

Ndryshe nga motrat e tjera të famshme, Kendall nuk është përfolur për ndërhyrjet estetike , gjë që nuk mund të thuhet edhe për Kim, Khloe dhe Kylie.

(Kosova Sot Online)