Këto janë 5 vajzat 'yje' në klipin e ri të Encës

  • 21 korrik 2019 - 09:37
Këto janë 5 vajzat 'yje' në klipin e ri të Encës

Kënga e re e publikuar nga kwngwtarja Enca u pëlqye shumë nga publiku, por një vëmendje të madhe mori edhe videoklipi në të cilin shfaqet me 5 vajza duke kërcyer.

Disa prej vajzave janë modele të njohura dhe njëra prej tyre është Ajsi Cani, bjondja me flokët e gjata.

Image

(Kosova Sot Online)