Rovena Stefen më të bukur, se keni parë kurrë

  • 21 korrik 2019 - 15:47
Rovena Stefen më të bukur, se keni parë kurrë

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa si çdo Verë tjetër, edhe kësaj radhe do jetë e angazhuar me shumë dasma e mbrëmje muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, ajo ka qenë pjesë e Maratonës së Këngës, e cila tradicionalisht mbahet gjatë muajit Korrik, derisa me paraqitjen e saj Rovi ka shkëlqyer dhe më bukur se kaq se keni parë kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ROVENA STEFAë (@rovenastefa) on

(Kosova Sot Online)