Adelina Tahiri publikon foto pa grim, kjo është gjendja e saj!

  • 23 korrik 2019 - 13:08
Adelina Tahiri publikon foto pa grim, kjo është gjendja e saj!

Fjala është për këngëtaren nga Maqedonia, Adelina Tahiri e cila ka hedhur një fotografi në instagram  gjersa shfaqet pa pikë grimi,shkruan Kosova Sot Online.

Adelina po bën një jetë të lumtur dhe luksoze pranë bashkëshortit, Serjozha Markov dhe djalit të tyre të vetëm, Jonit të cilët ndodhen në pushime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)