Zaimina Vasjari çmend rrjetin, tregon këmbët dhe...

  • 24 korrik 2019 - 11:59
Zaimina Vasjari çmend rrjetin, tregon këmbët dhe...

Këngëtarja nga shqipëria Zaimina Vasjari është një nga femrat më seksi të skenës.

Ajo  është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston fotografi mjaftë hot,shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi ka hedhur një fotografi në Instagram ku shfaqet e veshur me të shkurta, duke treguar sa seksi është.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ësë (@zaimina_vasjari) on

(Kosova Sot Online)