Gjiko me anë të kësaj videoje tregon komunikimin e ëmbël me Zërin

  • 24 korrik 2019 - 14:55
Gjiko me anë të kësaj videoje tregon komunikimin e ëmbël me Zërin

6 muaj më parë çifti i njohur i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.

Çifti ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe vazhdimisht kanë publikuan  foto dhe video të vogëlushit.

Pas angazhimeve të shumta me projektet e reja muzikore dhe koncertet pafund, Gjiko ka gjetur së fundmi pak kohë për të kaluar me djalin e tij. Ai ka publikuar në Instastory një video ku shihet duke biseduar me Zërin.

Gjiko e pyet djalin se përse e ka emrin Zëri, ndërkohë që ai nis edhe gërricet duke treguar zërin e tij.

“Në dy po kuptohemi domethënë”, ka shkruar reperi pranë videos së ëmbël të djalit.

(Kosova Sot Online)