Më bukur se kaq, Arianën se keni parë moti

  • 25 korrik 2019 - 11:23
Më bukur se kaq, Arianën se keni parë moti

Ariana, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut ka tash e një kohë që është shndërruar në senzacion të rrjeteve sociale,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ndiqet  shumë në rrjete sociale dhe kjo jo pa arsye!

Me stilin e saj unik të të veshurit dhe ndarjen e përditshmërisë me personat kurioz në këtë pjesë,Ariana ka fituar vëmendjen e shumë ndjekësve.

Në postimin e fundit ajo shfaqet me një kapele,ku duket se shtatëzania ia  ka  shtuar edhe më shumë bukurin, Ariana ka shkëlqyer me këtë pamje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

(Kosova Sot Online)