Befason reperi shqiptar: Nuk jam i lumtur siç kam qenë më parë

  • 31 korrik 2019 - 10:57
Befason reperi shqiptar: Nuk jam i lumtur siç kam qenë më parë

Ka arritur shumë famë, por reperi shqiptar thotë se nuk është i lumtur siç ishte më parë

Gashi është njëri nga artistët shqiptarë që gëzon famë dhe sukses jashtë trojeve shqiptare

Ai ka arritur që të bashkëpunojë me emra të njohur të industrisë së muzikës dhe sukseset po i shtohen çdo ditë.

Së fundi, ai habiti fansat me një postim ku shkruan “Nuk jam i lumtur siç kam qenë më parë. Më mungon të mosditurit shumë”.

Image

 

 

 

(Kosova Sot Online)