Gresa Behluli nuk është më 'biondinë', ajo ju magjepës si brune

  • 31 korrik 2019 - 14:44
Gresa Behluli nuk është më 'biondinë', ajo ju magjepës si brune

Një prej këngëtareve më të dashura për publikun, padyshim se është edhe Gresa Behluli, kanagjegji dhe dasma e së cilës muaj më parë ishte kryefjala e mediave rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E tani si grua e martuar, Gresa ka vendosur që ta bëjë një ndryshim drastik në lookun e saj.

Nga bionde, ajo është rikthyer përsëri si brune, ku në disa fotografi, të publikuara në profilin e saj në Instagram, ajo po shkëlqen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on

(Kosova Sot Online)