Dhurata Dora sheqeri i estradës, ua kënaq zemren me këtë pozë

  • 31 korrik 2019 - 15:25
Dhurata Dora sheqeri i estradës, ua kënaq zemren me këtë pozë

Hiti i saj "Zemër", ka thyer të gjitha parashikimet, duke kaluar shifrën e 200 milionë klikimeve në kanalin You Tube, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Është kjo këngëtarja e njohur Dhurata Dora e cila me talentin e saj po mahnitë botën, derisa dhe me paraqitjen e saj po i lë pa tekst të gjithë.

Mjafton ta shikoni fotografinë e fundit, postuar në profilin e saj në Instagram, dhe do ta kuptoni se Dhurata Dora është sheqeri i estradës, pasi më të bukur, kurrë se keni parë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

(Kosova Sot Online)