Rikthehen fuqishëm! Loredana dhe Mozzik gati të bëjnë namin me këngën e re

  • 02 gusht 2019 - 09:49
Rikthehen fuqishëm! Loredana dhe Mozzik gati të bëjnë namin me këngën e re

Pesë muaj pas bashkëpunimit të tyre “Romeo & Juliet”, çifti i njohur i showbiz-it, Loredana dhe Mozzik janë rikthyer fuqishëm me një bashkëpunim të ri i cili mban titullin “Eiskalt”.

Nga gjermanishtja,kjo fjalë do të thotë “Ngrirje”.

Në klipin e këngës dyshja duket shumë në formë dhe në sy bie Loredana, e cila ka zgjedhur një look të thjeshtë.

Teksti i këngës është i gjithi në gjermanisht dhe vetëm pak orë pas publikimit ka marrë me mijëra klikime.

(Kosova Sot Online)