Bukuria e Arbenitës ua merr mendjen

  • 02 gusht 2019 - 14:54
Bukuria e Arbenitës ua merr mendjen

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të përfolura shqiptare.

Romanca e saj me reperin Fero, edhe më tej vazhdon të komentohet,shkruan Kosova Sot Online.

Nga ana e saj, ajo vazhdon të mahnisë me ndryshme fotografi.

Edhe në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, fytyra e saj duket kaq e ëmbël dhe unike. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)