Ardian Bujupi X Elvana Gjata godasin me këngën 'Meine Liebe'

  • 02 gusht 2019 - 15:49
Ardian Bujupi X Elvana Gjata godasin me këngën  'Meine Liebe'

Vera e këtij viti sa vjen e bëhet edhe me e nxehët, jo vetëm për shkak të temperaturave, por edhe për rivalitetin në mes këngëtarëve shqiptarë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online"

Kësaj radhe dy këngëtarë të sukseshëm si : Elvana Gjata dhe Adrian Bujupi kanë publikuar duetin e tyre "Meine Liebe", këngë e cila po pëlqehet shumë nga publiku.

(Kosova Sot Online)