U tha se nuk flet me Kidën, veprimi i fundit i Tayna-s na habiti të gjithëve

  • 05 gusht 2019 - 15:17
U tha se nuk flet me Kidën, veprimi i fundit i Tayna-s na habiti të gjithëve

Tayna dhe Kida janë dy këngëtare mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Me muzikën e tyre ato kanë arritur suksese të mëdha edhe pse në pak kohë.

Image
Image

 

 

Prej disa ditësh ne media po përflitet për një debat të mundshëm mes tyre dhe thuhet se vajzat nuk flasin me njëra-tjetrën.

Ato janë parë në të njëjtin ambient së bashku dhe nuk janë përshëndetur, prandaj dyshohet se marrëdhënia mes tyre nuk është aspak mirë.

Por me sa duket ky ka qenë vetëm një moment pakujdesie, pasi gjesti i fundit që ka bërë Tayna i hedh poshtë të gjitha.

Reperja ka postuar në Instastory një video të Kidës teksa performon në skenë dhe videon e ka shoqëruar me një emoji me zemra.

Image

(Kosova Sot Online)