Ledina Çelo tregon të pasmet, duket përvëluese

  • 06 gusht 2019 - 09:51
Ledina Çelo tregon të pasmet, duket përvëluese

Ajo është një nga këngëtaret më seksi shqiptare dhe një fakt të tillë dëshmohet në çdo postim të saj,shkruan Kosova Sot Online.

Këtë herë Ledina Çelo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet me një palë rroba-banjo.

Përveç linjave trupore, Ledina ka ekspozuar më tepër seç duhet të pasmet e saj. Edhe këtë herë ajo ka dëshmuar se linjat e saj trupore janë mbresëlënëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

(Kosova Sot Online)