Ledina e bën këtë gjë në sy të vajzës

  • 08 gusht 2019 - 12:16
Ledina e bën këtë gjë në sy të vajzës

Ajo ditëve të fundit po tregon sa seksi është.

Këngëtarja Ledina Celo ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë, e tillë është në rrjetet sociale.

Ditë më parë ajo në Instagram hodhi një fotografi ku shihet me bikine, dukë vënë pah gjithë trupin e saj.

E me dy foto tjera seksi ka ardhur edhe tashmë.

Lëvizjet dhe gjestet provokative nuk e ndaluan Ledinën, ani pse pranë kishte vajzën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

 

 

(Kosova Sot Online)