Kaq bukur po duket sonte Majlinda Zeka 

  • 08 gusht 2019 - 14:05
Kaq bukur po duket sonte Majlinda Zeka 

Bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka, ka filluar pushimet e saja në Shqipëri,

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në rrjete sociale, me një veshje verore dhe po duket mjaft bukur, shkruan Kosova Sot Online.

Majlinda, edhe pse është nënë . ajo po arrin të duket mjaft bukur dhe seksi. Modelja shquhet për stilin dhe format e saja trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MRë (@majlindazeka1) on

 

(Kosova Sot Online)