Leonora Jakupi po shkëlqen, për fansat e saj e poston këtë video

  • 08 gusht 2019 - 14:48
Leonora Jakupi po shkëlqen, për fansat e saj e poston këtë video

Ajo iu rikthye skenës me këngën "A m'ke harru" dhe paralajmëroj që së shpejti priten edhe këngë tjera, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Protagonistja e këtij shkrimi: Leonora Jakupi, për fansat e saj në rrjetet sociale ka ndarë një video, ku duket në formën më të mirë të saj.

 

♥ë

Posted by Leonora Jakupi on Wednesday, August 7, 2019


(Kosova Sot Online)