Çfarë kuptimi mbartin ato? Emina Cunmulaj gdhend dy tatuazhe të reja në trup

  • 12 gusht 2019 - 11:33
Çfarë kuptimi mbartin ato? Emina Cunmulaj gdhend dy tatuazhe të reja në trup

Emina Cunmulaj është një nga personazhet më të dashur të publikut, kjo për shkak të karakterit të saj të thjeshtë që e tregon gjithmonë edhe në publik.

Ajo është shumë e hapur për ndodhitë e ndryshme të jetës së saj me fansat dhe tani ka ndarë me to pamjen e dy tatuazheve të reja. Në foton e parë ajo ka zbuluar se në pjesën e parakrahut kishte gdhendur një trëndafil të madh në ngjyrë të kuq dhe krahas saj fjalën “Angel” (Ëngjëll).

Emina duket se është e dashuruar pas trëndafilave, pasi dhe tatuazhi i dytë shkruan “Rose Love” (Dashuri Lulesh). Modelja nuk ka zbuluar detaje të tjera në lidhje me kuptimin që kanë këto tatuazhe për të, megjithatë Emina nuk ka ndërmend t’i fshehë ato.

(Kosova Sot Online)