Bleona e përshëndet Ibizën me një FOTO të ‘zh veshur’

  • 13 gusht 2019 - 08:09
Bleona e përshëndet Ibizën me një FOTO të ‘zh veshur’

“Deri herën tjetër Ibiza”.

Kjo është fjalia që Bleona Qereti ia la një foto që e ka hedhur në Instagram.

Ajo shihet se ka bërë një selfie në plazh dhe dukej sikur të ishte tërësisht e zhv eshur.

Kujtojmë që në pushime Bleona u shoqërua edhe nga Beatrix dhe Alban Ramosaj.

Image

(Kosova Sot Online)