Reja e Sali Berishës ,Armina ekspozon të pasmet me tanga, hipur mbi jahtin luksoz

  • 13 gusht 2019 - 08:11
Reja e Sali Berishës ,Armina ekspozon të pasmet me tanga, hipur mbi jahtin luksoz

Armina Mevlani po shijon këto ditë të nxehta gushti mes pushimeve të luksit. Brenda dhe jashtë Shqipërisë, bloggerja nuk ndalet së pushuari në vendet më të lakmuara. Kësaj radhe ajo ka postuar një foto veshur me bikini minimaliste, ku në pah bien të pasmet e saj bombastike. Me rrobe banjo të gjelbërta, Armina ka pozuar në profil, e hipur mbi jaht.

“Shëtitje në ishull me më të mirat e mia”,– shkruan Armina Mevlani në foton e postuar.

Image
Image

(Kosova Sot Online)