Majlinda Zeka në bikini, duket perfekte

  • 13 gusht 2019 - 10:19
Majlinda Zeka në bikini, duket perfekte

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Lidhja e saj me reperin e njohur  Majk, e bëri atë të famshne. Ndërsa tani është tejet e ndjekur në rrjetet sociale,shkruan Kosova Sot Online.

Këto dite ajo po  kalon pushimet në Turqi, teksa duket joshëse në bikini. Ajo vë në pah linjat trupore dhe duket mjaftë atraktive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MRë (@majlindazeka1) on

(Kosova Sot Online)