Shkurte Gashi si asnjëherë më parë, keni mundësinë ta shikoni

  • 13 gusht 2019 - 22:02
Shkurte Gashi si asnjëherë më parë, keni mundësinë ta shikoni

Këngëtarja e hitit të fundit "Vitet", Shkurte Gashi,  këto ditë është tejet e impenjuar me dasma dhe mbrëmje muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E natyrisht që në çdo prezantim këngëtarja i kushton rëndësi paraqitjes.

Njejtë sikurse edhe në këtë fotografi, ku ajo po shkëlqen, dhe të gjithë ata që marrin pjesë në eventet ku përformon Shkurtja, kanë mundësinë ta shikojnë nga afër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_) on

(Kosova Sot Online)