Luana më në fund i kthehet punës

  • 14 gusht 2019 - 13:39
Luana më në fund i kthehet punës

Luana Vjollca i ka dhënë fund pushimeve disa mujore për tiu kthyer punës përsëri, shkruan Kosova Sot Online

Moderatorja  dhe këngëtarja shqiptare me postimin e bërë në Instagram, konfirmoi se është kthyer në punë.

Startuam punen per sezonin e ri televiziv.. Can’t wait !!! ,ka shkruar Luana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)