Rozana Radi nga deti pozon përplot stil

  • 14 gusht 2019 - 15:39
Rozana Radi nga deti pozon përplot stil

Këngëtarja Rozana Radi tash e sa ditë ka vendosur të ikë larg zhurmës së Tiranes, dhe impenjimeve rreth punës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Rozi ka preferuar të pushojë në rivierën greke, nga ku dhe ka pozuar me shumë stil, siç mund ta shikoni edhe vetë, në fotografinë e postuar në profilin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

(Kosova Sot Online)