A ju ka marrë malli për Ryva Kajtazin, me këtë fotografi ua sjellim kudo që jeni

  • 15 gusht 2019 - 15:47
A ju ka marrë malli për Ryva Kajtazin, me këtë fotografi ua sjellim kudo që jeni

Si dhe çdo koleg/e e saj, edhe këngëtarja Ryva Kajtazi, gjatë kësaj sezone është goxha e angazhuar në dasma e kanagjegje, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe, Ryva ka pozuar me elegancën e saj që e karakterizon përherë, e për ata që i ka marrë malli ta shohin, ne ua sjellim përmes kësaj fotografie, ku ajo ishte prezente për të kënduar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

(Kosova Sot Online)