Zajmina Vasjari tejet provokuese në imazhin e fundit

  • 16 gusht 2019 - 13:43
Zajmina Vasjari tejet provokuese në imazhin e fundit

Zajmina Vasjari është e njohur si njëra nga këngëtaret e estradës me shumë stil.

Ajo  ka arritur që të rikthej format menjëherë pas lindjes së vajzës Chloe, është paraqitur tejet sensuale në pozat e fundit të postuar në llogarinë e saj ‘Instagram’,shkruan Kosova Sot Online.

Zaimina këtë herë është shfaqur me fustan pink dhe një palë taka të gjata,ku padyshime se duket mjafte seksi.

Ndryshe, Zajmina është aktive në rrjete sociale që ndan postime të shumta si nga jeta e saj private po ashtu edhe publike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ësë (@zaimina_vasjari) on

(Kosova Sot Online)