Përbrenda shtëpisë luksoze të Ledina Çelos

  • 16 gusht 2019 - 22:07
Përbrenda shtëpisë luksoze të Ledina Çelos

Ledina Çelo i ka treguar disa kënde të shtëpisë së saj luksoze.

Këngëtarja Ledina Çelo është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo publikon shpesh foto ku shfaqet joshëse, imazhe me të cilat po i sfidon shpesh modelet e reja. 

Ledina fotot shumicën e kohës i realizon në shtëpinë e saj luksoze, e disa kënde nga ambienti atje i ka ndarë nëpërmjet disa fotografive para disa minutash.

Sa i përket projekteve muzikore nuk është aktive, mirëpo fansat e ndjekin në rrjete sociale dhe ia përcjellin aktivitetet.

(Kosova Sot Online)