Dy 'peshq', një foto

  • 16 gusht 2019 - 22:59
Dy 'peshq', një foto

Ajo është 24 vjeçare dhe llogaritet si një nga femrat më seksi në Amerikë.

Se është e tillë, Emily Riemer e ka dëshmuar përmes dy fotografive që i ka hedhur në rrjetin social Instagram.

Sipas DailyMail, bukuroshja ka kapur peshq deri në 100 kilogram.

E si peshk e ka trupin edhe vet modelja.

Fotot flasin vet...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capt. Emily Riemer (@emilysriemer) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capt. Emily Riemer (@emilysriemer) on

(Kosova Sot Online)