Gjyshja më hot në botë çmend fansat, shikoni çfarë ka publikuar

  • 17 gusht 2019 - 08:32
Gjyshja më hot në botë çmend fansat, shikoni çfarë ka publikuar

Gina Stewart konsiderohet si gjyshja më seksi në botë dhe këtë javë ka postuar në Instagram një nga fotot më provokuese të saj.

Fotoja “topless” është më e pëlqyera deri më sot.

Kjo foto mori 12 800 pëlqime brenda 20 orëve.Gina Stewart është nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese.

Image
Image

(Kosova Sot Online)