Dua Lipa ‘ngre lart’ shqiponjën në mënyrën më fantastike të mundshme

  • 17 gusht 2019 - 09:50
Dua Lipa ‘ngre lart’ shqiponjën në mënyrën më fantastike të mundshme

Dua Lipa ndau pak kohë më parë lajmin se ishte imazhi i fragrancës më të re të parfumit “Yves Saint Laurent”.

Të gjithë u emocionuar më tepër kur panë se në reklamën e parfumit, shkruhej në shqip shprehja “Unë jam i lirë”, ndërsa tani që është publikuar videoja e plotë, Dua i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Në fillimin e spotit, këngëtarja shqiptare shfaqet me një shqiponjë në duar dhe më pas e lë atë të lirë.

Kjo simbolizon më së miri shprehjen “Unë jam i lirë”, por dhe tregon krenarinë e Duas për rrënjët e saj shqiptare.

Pasi kanë parë këtë spot, fansat e saj kanë treguar mbështetjen e tyre nëpërmjet komenteve pozitive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

(Kosova Sot Online)