Ja si këndohet kënga “Zemër” e Dhurata Dorës me tupana

  • 17 gusht 2019 - 13:01
Ja si këndohet kënga  “Zemër” e Dhurata  Dorës me tupana

Kënga Zemër e kënduar nga Dhurata Dora me artistin algjerian, Soolking ka bërë bujë gjithë andej. Në një video të postuar në Youtube , kjo këngë është shëndruar në një verzion shumë ndryshe, atraktiv dhe mjaft i pëlqyer, shkruan Kosova Sot Online.

E veçanta e kësaj këngë është sepse, është e shoqëruar me tupana. Si duket kjo këngë do të jetë favorite nëpër shumë darsma, pasi që po pëlqehet shumë mënyra se si është realizuar, me mjaft ritem. Tingujt e tupanave janë detaji kryesor se pse po pëlqehet kjo këngë dhe që e bënë që darsma të këtë atmosferë të mahnitshme.

Për më shumë, ndiqeni këtë video.

(Kosova Sot Online)